סרגל עליון

תמונות פסיפס

תמונות פסיפס המיוצרות בעבודת יד, זהו פריט האמנות שאתם פשוט חייבם שיהיה לכם בבית! תמונות אלו עמידות מאוד ויחזיקו מעמד לאורך זמן, מנציחות את הזיכרונות האהובים עליכם ומציגות אותם לראווה אל מול כל באי הבית. תמונות פסיפס בעבודת יד מתאימות בצורה מושלמת בתור מתנה ייחודית ומקורית היכולה להתאים לכל אירוע. באילון מוזאיקה, מפעל הפסיפס האומנותי הגדול בארץ, אנו מבינים כי כל תמונת פסיפס היא יצירת אמנות היכולה לבוא בכל מיני צבעים, גדלים ודוגמאות.

תמונות פסיפסתמונות פסיפס – אז והיום

מסורת של אמנות הפסיפס החלה את דרכה אי שם בעת העתיקה, החל משימוש בחלוקי נחל ליצירת שביל, דרך תמונות מרהיבות בבית כנסת או חיפויי רצפה מדהימים בכנסיות ובתיהם של עשירי העיר, ועד לתוספות עיצוביים לחדרי האמבטיה, המטבח והגינות שלנו כיום. זוהי אמנות שימושית שכדאי לבחון את התפתחותה לעומק.

אם נתמקד בתמונות הפסיפס, נראה כי זו הייתה אחת הנישות הגדולות באמנות המוזאיקה העתיקה. את התמונות המורכבות הללו, נהגו להדביק על הקירות במוסדות דת שונים, כאשר הדוגמאות אשר יוצגו בתמונות הפסיפס היו קדושים שונים, שבעת המינים ואף מפות ירושלים העתיקה.

אך במידה והמילה פסיפס מעוררת בכם נוסטלגיה לתקופות עתיקות, תחשבו שנית. כיום ישנן עבודות פסיפס ססגוניות ומודרניות, כאשר משתמשים בהן בחומרים שונים כמו אריחי קרמיקה, זכוכיות צבעוניות ואף צדפים וכלים שבורים. טכניקה עיצובית זו הפכה זה מכבר לאמנות המעטרת את הבתים שלנו, משרדים שונים, ואף בריכות ומזרקות ברחבי הערים.

תמונה מותאמת אישית

היתרון המשמעותי בתמונות פסיפס הוא ביכולת שלכם לעצב אותן כרצונכם. באילון מוזאיקה תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים מהם תוכלו לבחור את האהוב עליכם, או להיעזר בצוות המקצועי שלנו ולעצב יחד את התמונה המושלמת שלכם, בין אם זה למתנה מקורית או למטרת הוספת אלמנט עיצובי לביתכם. כמו כן, תוכלו גם לבחור בין הגדלים השונים את זה המתאים ביותר לכם.