סרגל עליון

שולחן פסיפס

כולם צריכים שולחן, אז למה לא להשקיע בשולחן פסיפס איכותי? שולחן פסיפס יכול להוסיף לבית או לחצר מראה ייחודי בעיצוב שלו ולשדרג את הדקורציה של כל המקום. הכיף האמיתי הוא תמיד ברכישת יצירת אמנות שיכולה להיות גם שימושית. בין אם בבית או בחצר, במרפסת או בפינת ישיבה במשרד, שולחן פסיפס יכול להוות תוספת נפלאה לחייכם. צרו קשר עוד היום עם אילן מוזאיקה, מפעל הפסיפס האומנותי הגדול והוותיק בארץ, על מנת להתייעץ עם מיטב אנשי המקצוע בתחום ולבחור את השולחן המתאים ביותר עבורכם.

שולחן פסיפסשולחן פסיפס – עיצוב חדש במראה עתיק

הפסיפס כמקור השראה עיצובי הפך בשנים האחרונות לטרנד אופנתי במיוחד. אמנות הפסיפס משלבת הרכבה של חלקים קטנים של אבנים, זכוכית או קרמיקה לכדי תמונה שלמה. התוצר המוגמר יכול להיות ציור, דמות מסוימת, דוגמאות שונות, ואף יכול להיות ללא דוגמא ספציפית.

בתקופות עתיקות ניתן היה למצוא את הפסיפס במקומות שונים. בבתים הפרטיים, בתי כנסת וכנסיות, ואף מרחצאות. יצירות אלו נחשפו בחפירות ארכיאולוגיות בארץ ומסביב לעולם, ומאז היוו השארה לעולם העיצוב, גם לעיצוב פנים וגם רהיטים. זה היה אך טבעי כי האלמנטים הללו ימצאו את דרכם גם לשולחן שלכם. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות. ניתן לשלב פסיפס בשולחן עגול או מרובע. את השולחנות ניתן לקבל בגבהים מותאמים אישית וכמובן לבחור את היצירה המורכבת מהפסיפס אשר תעטר את יצירת האמנות החדשה והשימושית שלכם.

השולחן יכול להשתלב גם בחצר או בגינה, כיוון ששולחנות הפסיפס לרוב בנויים ממתכות, והפסיפס כמובן, מאבן, הרי שאתם מקבלים שולחן העמיד לתנאי מזג אוויר שונים.

שולחן מושלם במרחק נגיעה

אנו באילון מוזאיקה נייצר עבורכם את השולחן המושלם עבורכם בעיצוב לפי בחירתכם. אנו עובדים עם צוות ממקצועי אשר עושה שימוש בחומרים איכותיים  ובשיטות שהוכיחו את עצמן כמנצחות. כך שאין כל ספק כי השולחן אשר אתם תקבלו יהיה אלגנטי, יפה וכמובן אחד שעתיד ללוות אתכם ואת בני ביתכם לאורך שנים רבות.