סרגל עליון

רעיונות לעיצוב פנים

רעיונות לעיצוב פנים יכולים לשנות את המשרד שלכם, את הבית או כל מקום אחר שבו תשקיעו בעיצוב הפנים, אז למה שלא תקראו קצת על הנושא? כל אחד מאיתנו רוצה לעבוד ממקום שנעים לשהות בו, כי כשעובדים באווירה יפה ומטופחת התוצאה הרבה יותר טובה. לכן, אם גם אתם תוהים איך תוכלו לשפר את המצב ואיך כדאי יהיה לעצב אחרת את הבית, כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון! החברה שלנו, אילון מוזאיקה, קיימת כבר משנת 1959, ואצלנו תוכלו למצוא רעיונות נפלאים ומקוריים לעיצוב פנים מיוחד. השילוב של:

– עבודות פסיפס

– שטיחים 

– אריחים 

– ציורי קיר

זו בחירה שיכולה לשנות באופן מהותי ביותר את המקום שבו אתם מבלים שעות על גבי שעות בכל יום, אז למה לא להשקיע בכך? ציור באבן ועבודות פסיפס זו אומנות שקיימת כבר משחר ההיסטוריה, אך אם חשבתם לרגע שהתוצאה תיראה מיושנת מידי, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא כך. אנחנו יכולים ליצור עבורכם כל עבודת פסיפס שתרצו, גם בסגנון של אומנות מודרנית ועכשווית, אז למה שלא תנסו זאת? 

רעיונות לעיצוב פנים

רעיונות לעיצוב במחירים נוחים 

מי מאיתנו לא חושב על שאלת המחיר כשהוא רוצה לעצב מחדש את הבית או את המשרד? האמת היא, שאפילו אם אתם הנציגים של חברה גדולה או ארגון שהחליטו בו להשקיע בעיצוב המשרדים, הרי שיהיה עליכם לקחת בחשבון, בין היתר, את התקציב. במקרה שלנו תוכלו לדעת שאתם במקום הנכון גם מהבחינה הזאת כי הצעות המחיר שלנו תמיד הגיוניות ביחס למה שאנחנו נותנים.