סרגל עליון

מתנות מיוחדות

לבחור מתנות מיוחדות לאנשים האהובים עליכם לעיתים יכולה להיות מטלה לא פשוטה. אחת הדרכים היצירתיות באמת להפתיע את חבריכם היא במתנה העשויה מאבני פסיפס מקסימות. כך שבמידה ואתם מחפשים את המתנה המקורית והמושלמת בעיצוב אישי,  אילון מוזאיקה זה המקום הנכון לפנות אליו. זהו מפעל הפסיפס הגדול והוותיק בארץ וכעת גם מציעים לכם את האפשרות להעניק מתנות מיוחדות לבעלי השמחה החשובים לכם.

מתנות מיוחדותמתנות מיוחדות – בכל צורה ולכל אירוע

מתנה העשויה מאבני פסיפס יכולה לשמש כבחירה נהדרת עבוד כל אדם ולהתאים לכל אירוע, בין אם יום הולדת, חגים משפחתיים, חנוכת בית או פשוט כי מישהו אהוב קפץ לכם לראש ואתם יודעים כבר מה המתנה המושלמת עבורו. הדבר שהופך את המתנה הבנויה מאבני הפסיפס למושלמת הוא ללא ספק האיכות הבלתי מתפשרת של יצרני הפסיפס. המתנות מיוצרות בעבודת יד מקצועית ועל כן האיכות היא ללא פשרות, והתוצר הסופי יחזיק מעמד לשנים רבות. חלק מהאופציות למתנות מיוחדות הן:

  • אריחים יפים
  • עבודות יודאיקה
  • שלטים
  • תמונות

תמיד תוכלו ליצור קשר ולקבל את הייעוץ ממיטב המומחים שלנו על סגנון המתנה ועיצובה במידה ואתם עדיין מתלבטים בין האפשרויות השונות.

פסיפס? – לא רק בריצוף!

על מנת ליהנות מהפסיפס אין צורך לבנות בית שלם או להתחיל ולהחליף את כל העיצוב. כיוון שאמנות הפסיפס היא למעשה חיבור אבנים קטנות ויפות לכדי יצירת תמונה שלמה ואחידה, הרי שניתן לעשות בדיוק את זה בכל גודל אשר תבחרו. כך נבחר את היצירה המתאימה לנו לפי גודל ועיצוב של מיטב המומחים, ונקבל מזכרת נהדרת לכל החיים.

מתנות פסיפס הן נפלאות גם כיוון שיכולות להיות שימושיות או לספר סיפור בתמונה. ניתן למצוא מתנת פסיפס המתאימה לכל טעם או סגנון מבוקש. ניתן להניח את התמונות והשלטים כתוספת ייחודית לעיצוב הבית או אריחים שונים אשר יכולים לשמש כתחתיות או מגשים מהודרים.