סרגל עליון

ייצור פסיפס אומנותי בעבודת יד

ייצור פסיפס אומנותי בעבודת יד זו הבחירה הכי טובה לבית שאתם בונים, כך שאם אתם רוצים בית שונה, אחר ומעוצב, כדאי יהיה לשלב בו גם עבודות פסיפס. כאשר מדברים על פסיפס מדברים על תחום שרואים בו מייד האם העבודה נעשית כעבודת יד יצירתית ובצורה מקצועית או שמדובר על עבודה שנעשית על ידי מכונות ובייצור גדול. לכן, אם חשובה לכם המקוריות וההתאמה האישית לדרישות שלכם, דעו שהגעתם למקום הנכון. את חברת אילון מוזאיקה הקמנו כבר בשנת 1959, ומאז ועד היום אנו מציעים שירותים מגוונים בתחום ייצור הפסיפס. בין הלקוחות שלנו ניתן למצוא:

– משרדים גדולים 

– מוסדות ממשלתיים 

– בתי כנסת 

– לקוחות פרטיים ועוד

כך שגם אתם יכולים להיות בטוחים שתצאו מרוצים מהתוצאה הסופית ומיצירת האומנות שנכין במיוחד עבורכם. 

ייצור פסיפס ומתנות 

אם מה שאתם מחפשים זה לא את עבודת הפסיפס שתוכל להפוך את הבית שלכם ליפה יותר אלא מתנה מקסימה לאדם יקר, הרי שגם אז יצירות פסיפס בעבודת יד זו בחירה נכונה. אצלנו תוכלו למצוא סגנונות שונים של מתנות לכל אחד, בין אם אתם מחפשים:

– אריחים יפים 

– עבודות יודאיקה 

– שלטים 

– תמונות 

או כל מתנה אחרת שעשויה מאבני פסיפס מקסימות. זו יכולה להיות בחירה נהדרת למתנה עבור כל אחד לא רק בגלל היופי והתוצאה הסופית, אלא גם בגלל האיכות הבלתי מתפשרת. כשיצרים פסיפס בעבודת יד האיכות הרבה יותר טובה מאשר בכל שיטת עבודה אחרת, מה שאומר שתוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית לשנים רבות.