סרגל עליון

אמנות פסיפס

אמנות פסיפס כבר מזמן אינה נחלתם של אתרי ארכיאולוגיה בלבד. כיום ניתן למצוא עבודות פסיפס שונות בכל פינה, בין אם בעיצוב פנים של מטבחים, עיצוב מזרקות וגינות פרטיות וציבוריות. אמנות הפסיפס מגלה בפנינו עולם שלם עם היסטוריה ותרבות, בין אם עכשווית או עתיקה, ומעניקה לנו הזדמנות לשלב את היצירות הפסיפס לכל מרחב אשר נבחר. אילון מוזאיקה הוא מפעל הפסיפס האומנותי הגדול והוותיק בארץ, כך שכאן תוכלו למצוא את כל מה שיש לאמנות פסיפס להציע החל מאבני הפסיפס עצמן ועד ליצירות פסיפס מוגמרות בגדלים שונים ועיצובים מרהיבים ומיוחדים.

אומנות פסיפסאמנות פסיפס מופיעות בכל מקום

רפליקות- רפליקה של יצירות אמנות פסיפס מאפשרות לכם להניח את ידכם על העתק מושלם של אחת מפניני העבר. עבודות פסיפס בעבר היוו סמל להוד והדר וכל מי שיצירה כזו הייתה בבעלותו הרי שנחשב לבעל הון וטעם אישי נפלא. כיום המצב לא רחוק בהרבה מכך, שהרי תוספת של רפליקת פסיפס יכולה להוות תוספת עיצובית נהדרת לביתכם או למשרד.

ביטוי אישי- מהי אמנות אם לא האפשרות לביטוי אישי בעולם? שהרי היופי באמנות פסיפס הוא בכך שניתן ליצור כל דבר ממנה. כל עיצוב שהעולה לכם לראש יכול להיות מגולם בשילוב מושלם של אבני פסיפס קטנות המונחות בדיוק מושלם ויוצרות את הדיוקן או המנדלה האהובה שרציתם.

מתנות מקוריות– פסיפס לא שייך אך ורק לעיטור מבנים או קירות. שהרי ניתן לעצב יצירות אמנות בפסיפס גם כמתנה מקורית וייחודית לאנשים היקרים לכם. האפשרויות כאן הן כמעט ואינסופיות. אתם יכולים לבחור בין תמונות לשלטים, ואפילו שולחנות! הרי שכל אחד מהם מכיל עיצוב ייחודי וללא צל של ספק מבטא המון מחשבה בבחירתו מבין האופציות השונות שאתם יכולים למצוא בסוגים השונים של אמנות פסיפס.

יצירה מורכבת ומחושבת

יצירת פסיפס איכותית כרוחה בעבודה מדויקת ומיומנת, שהרי איכות היצירה נמדד בין השאר בשימוש באבנים קטנות ובעלות גימור מדויק היוצרות את התמונה בתור מכלול עצום של פרטים קטנים המסודרים יחד בצורה מושלמת. גדולתה של אמנות פסיפס הוא בכך שהיא יכולה לקחת אותנו לכל כיוון אשר נבחר ולהתאים לכולם.