סרגל עליון

אבנים לפסיפס

אבנים לפסיפס הן הבסיס לכל היצירות הכי יפות שנוצרו לאורך ההיסטוריה, ואם חשבתם שהיום אומנות הפסיפס כבר לא ממלאה את עולמנו, כדאי שתדעו שאתם טועים. אצלנו בחברת אילון מוזאיקה תוכלו למצוא מגוון רחב של שיטות עבודה ליצירת פסיפסים, כמו לדוגמא:

– פסיפס מאבן טבעית ארץ ישראלית 

– פסיפס שברים בצבעוניות מגוונת 

– פסיפס צפוף מאבן מחוספס 

היצירות שאנחנו יכולים להכין עבורכם בהזמנה אישית יכולות למושפעות הן מיצירות הפסיפס הגדולות ביותר של העבר והן מהאומנות המודרנית והעכשווית. לכן, אם גם אתם רוצים לשלב אבני פסיפס בחדר הרחצה, בכניסה לבית או בכל מקום אחר, כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון כי אנחנו המומחים בתחום הזה. החברה שלנו קיימת כבר משנת 1959 ואנחנו מביאים איתנו הרבה מאוד ניסיון ואהבה לתחום, אז למה שלא תיצרו עימנו קשר עוד היום? 

עבודה עם אבני פסיפס

אם חשבתם לרגע שכדי ליצור פסיפס כל מה שצריך זה אבנים בגדלים ובצבעים שונים, כדאי שתדעו שאתם טועים. בפועל, כי ליצור פסיפס יפה ועמיד צריך:

– הרבה ניסיון בתחום 

– ציוד מתאים 

– ידע 

– סבלנות ואהבה לנושא 

בכל יצירה שאנחנו מכינים, בין אם היא קטנה ובין אם היא בסדר גודל גדול במיוחד, מושקעים מחשבה ורגש, וזה בדיוק מה שהופך את היצירות שלנו לכאלה שאי אפשר להתעלם מהן. בין יתר הלקוחות שלנו ניתן לראות לא רק אנשים פרטיים אלא גם מוסדרות גדולים, בתי מלון ועוד, אז למה שלא תתקשרו אלינו גם אתם?