סרגל עליון

אבנים ליצירה

כבר אין שום צורך לצאת אל הטבע על מנת לחפש אבנים ליצירה. באילון מוזאיקה ניתן למצוא מעל 20 סוגי אבני פסיפס ליצירה עצמאית ותעשייתית. אנחנו המפעל הגדול והוותיק לאומנות הפסיפס בארץ, כך שאין לנו שום ספק כי תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של אבנים ליצירה שיענו על הצורך שלכם באמנות. ייצור אבני הפסיפס מתבצע אצלנו החל מהשלבים הראשונים של חיתוך הסלעים ועד לשלב שבירה לחלקים קטנים המוכנים לעבודות הפסיפס.

אבנים ליצירה

עבודה עם אבנים ליצירה

אנו משתמשים בחומרי גלם טבעיים על מנת ליצור את אבני הפסיפס האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. בשנים האחרונות פותחו אמצעים טכנולוגיים משוכללים המאפשרים את ייצור אבני הפסיפס ברמת דיוק גבוהה במגוון רחב של צבעים, גימורים, גדלים וצורות.

אבנים ליצירה יכולות להתחלק לכמה סוגים- אבנים טבעיות, אבנים מלאכותיות ואריחי קרמיקה היכולים לספק את צרכי הצבע שלכם בפסיפס וניתנות לייצור ברמות גימור שונות, כולל מאט ומבריק. ניתן ליצור את אבני היצירה בצורות שונות, לפי צרכי הלקוח. בעבר כל הסיתות נעשה בצורה ידנית ולקח זמן רב עד קבלת הצורה והגימור הרצוי לכל אבן ואבן, אך לאור התפתחויות טכנולוגיות בעידן המודרני אנו יכולים בעזרת מכונות פילוח, ניסור ושבירה להגיע לרמת דיוק גבוהה. בעזרת חיתוך עדין ולא שבירה גסה כמו שנפוצה ביצירה של אבנים ליצירה בצורה ביתית, תוכלו ליהנות ממגוון צורות גיאומטריות מדויקות.

למה אילון מוזאיקה?

לאור הביקוש הרב שנוצר בשנים האחרונות לאבני יצירה, אנו שמחים לבשר כי כעת גם כל אבני הפסיפס בהם השתמשנו במשך שנים רבות לעבודות פסיפס זמינות גם לכם. בין אם תרצו להשתמש בהם אישית או אם תרצו להעיף מבט באופציות הקיימות בשוק. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם במתן ייעוץ לגבי סוג האבנים המומלצות לכם לפי שימוש אישי או בעת הזמנה של תוצר מוגמר של עבודת פסיפס מסוימת. ניתן לבצע הזמנה דרך אתר האינטרנט או באלפון ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.